2 Zář

Navštívili jsme za vás naše památky!!

památkyKaždý rok se vypravím na několik našich hradů a zámků, ovšem letos, jelikož jsem plánoval tyto stránky jsem se opravdu činil a objezdil co se dalo. Většinou navštěvuji totiž stále ty samé a řekněme si na rovinu, nejvíce navštěvované a známé památky. Letos a jsem za to velice rád, jsem se rozhodl pro velkou změnu a začal jsem s návštěvami těch méně známých, méně navštěvovaných, no a o to více jsem byl překvapen co všechno se dá v naší krásné zemi vidět a navštívit. Z těchto důvodů si mohu dovolit hodnotit tyto památky a hlavně vám přinést unikátní fotografie a informace.

Máte nápady,zážitky, nebo fotografie? Napište nám, rádi je zveřejníme!

Většina z vás se jistě letos vydala na nějaký hrad, zámek, kulturní památku, nebo jiné zajímavé místo. Dovoluji si vás požádat, podílejte se s námi na tomto webu, podělte se s námi o vaše zážitky, ukažte ostatním krásu naší vlasti na vašich fotografiích.Vždy ne každý touží po dovolené na pláži plné turistů, ale raději si odpočine v našich krajích a navštíví zajímavá místa naší vlasti. Právě proto je tu tento portál, abychom si navzájem ukázali tu krásu kterou můžeme navštívit a je od nás třeba vzdálena jen několik desítek kilometrů!! Neváhejte a podělte se i vy s ostatními, jistě je to potěší.

Posvítíme si na na naše památky a služby okolo nich!

Je jasné, že pokud jsme na nějakém výletě, nebo na dovolené, chceme si to pořádně užít a většinou kromě samotné návštěvy kulturní památky, nebo ZOO, využijeme i další služby. Myslím tím parkoviště,restaurace,stánkový prodej,ubytování atd. I těchto zařízení jsem si na svých toulkách po památkách všímal a pokusím se vám nastínit vám svůj názor!Budu rád, když i vy přispějete svým názorem, tak aby byl náš web co možná nejpřesnější a poskytl všem ty nejaktuálnější informace.

  • Webové stránky